Всеукраїнський тиждень дитячого читання!

Дата: 24.03.2021 08:46

Щороку Україна проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання з метою популяризації та заохочення до читання наших наймолодших громадян !

Цього року захід триватиме з 22 березня до 28 березня!

Закликаємо всіх долучитися до такої чудової ініціативи!

Шановні батьки!

Тільки своїм особистим прикладом Ви можете залучити дітей до читання. Не залишайтеся осторонь! Повірте, що тільки нація , яка читає, може розвиватися і зміцнюватися! Бо хто багато читає, той багато думає!

У всіх бібліотеках нашої громади проводяться різноманітні цікаві заходи для діток у цей тиждень , і не тільки!

Тому , будь ласка , знайдіть час для походу до бібліотеки і колись ваша дитина скаже вам "Дякую!".