В громаді відбулася виставка, присвячена шевченківським дням!

Дата: 09.03.2021 11:24

Так співпало і давно ведеться, що жіноче свято і шевченківські дні завжди йдуть поряд.

Тож до жіночого свята ,а також  з нагоди дня народження та дня смерті великого Кобзаря в Дмитрівському Будинку культури відбулася виставка виробів народних умільців нашої громади.

Яка тут була представлена краса!!!!!

Очі вбирали чудові вишивані картини, рушники , наволочки. А картини , вишиті бісером вабили до себе мов найцінніші скарби...

Незвичайні і дуже гарні ляльки з пластикових пляшок та ниток були , як живі! Здається, ще мить - і вони до вас заговорять!

Квітуча орхідея , сплетена з бісеру, стояла мов жива! Здалеку ніхто не міг відрізнити її від справжньої .

Картини , створені з кавових зерен, плетені килимки , паперові квіти , які виглядають , як живі, композиція з картону про наше життя-буття - від усього цього перехоплювало подих і емоції хлюпали через край! Захоплюватися було чим!

Пропонуємо і вам долучитися до цієї краси ! Хочемо подякувати всім майстрам нашої громади, чиї золоті руки створили цю неймовірну красу!!!

Це - майстриня Рубанського старостинського округу Монько Світлана Миколаївна, майстри Голінського старостинського округу : Герасименко Віктор Афанасійович, Салій Наталія Юріївна, Палієнко Наталія Іванівна, Дмитрівські умільці : Ступа Наталія Павлівна, Зігун Ірина Михайлівна та Згода Ярослав Миколайович.

Честь і хвала вам, майстри!