Весна принесла нам жіноче свято!

Дата: 09.03.2021 10:47

Весняне тепло принесло нам чудовий настрій!

З приходом весни до нас завітало свято всіх жінок, Міжнародний жіночий день !

Наша громада розквітла як жінка, як весна!

У всіх старостинських округах відбулися святкові концерти , присвячені 8 березня. Від імені селищного голови Бойка Валентина Борисовича всіх наших чарівних жінок та дівчат привітала секретар Дмитрівської селищної ради Ярмоленко Інна Валентинівна. Всім учасникам концертних програм вручили ніжні і красиві , як самі жінки, тюльпани...

Сонячна погода , чудова музика, цікаві концертні номери створили всім присутнім прекрасний настрій. Тож свято пройшло на відповідному рівні, ніхто не залишився поза увагою, всі були дуже задоволені.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Відділ культури ще раз дякує всім працівникам клубних установ та всім аматорам, які готували святкові концерти!