Рукоборство - це круто!

Дата: 05.03.2021 12:03

Чоловіки – це сила, а жінки – краса!

Коли краса надихає силу це завжди прекрасно. От і в нашій громаді до Міжнародного жіночого дня заплановано декілька заходів .

Розпочали з малого. Провели 04 березня невелике змагання між працівниками Дмитрівської селищної ради (чоловіки) з рукоборства на честь прекрасної половини людства – наших чарівних працівниць. Незвичне і маловживане слово «рукоборство» насправді є синонімом і українським аналогом відомого «армреслінгу»!

Наші чоловіки виявили не тільки силу духу , а ще й значну фізичну силу до перемоги! Адже кожен доводив , що має гарну фізичну форму , що може бути переможцем! У завзятій боротьбі переможців таки обрали!

Перше місце виборов Цілина Олександр Володимирович – завгосп Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце дісталося заміснику селищного голови Трепачко Володимиру Євгенійовичу, а почесне третє місце посів начальник відділу земельних ресурсів Кагало Григорій Васильович. Всім переможцям вручено грамоти , жіноча група підтримки нагородила їх гучними оплесками !

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Дівчатка, працівниці Дмитрівської селищної ради , ми з вами під надійним , міцним і сильним чоловічим захистом)))))