Рабів до раю не пускають! Річниця Революції Гідності!

Дата: 19.02.2021 12:44

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ! НІЩО НЕ ЗАБУТО!

Ці слова викарбувані на гранітній стелі воїнам – визволителям,які загинули у Великій Вітчизняній війні,що знаходиться в центрі нашого селища. Бо наша пам’ять не дає зчерствіти нашим душам…

Коли обривається життя,це завжди трагедія….а коли це життя обірвалося несправедливо ,через дії злочинної влади ,трагедія стає в рази більшою. 18 лютого в Дмитрівці вшановували пам’ять Героя Небесної сотні Прохорського Василя Петровича.

В цей морозний день 7 років тому кулі силовиків обірвали молоде життя патріота України, який вийшов на Майдан захищати волю та незалежність нашої держави! Мати героя ,небайдужі дмитрівчани та працівники селищної ради прийшли віддати шану нашому земляку.Поклали квіти, сказали декілька теплих слів…Не оминули увагою в цей день ще одного нашого земляка, також Героя України, Пащенка Олександра Михайловича. На його могилу поклали квіти,а пам’ять вшанували хвилиною мовчання… Вічна пам’ять героям! Вічна їм слава!

ргргргргргргСЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!