Афганістан болить в моїй душі!

Дата: 16.02.2021 15:24

АфганАфганАфганАфганАфганАфганАфганАфганАфганАфганАфганСАЛАМ БАЧА! Слова з пісні, слова з життя!З юного життя , яке торкнула своїм чорним крилом невблаганна війна... 12 лютого Гайворон приймав гостей. Сюди було запрошено всіх воїнів - учасників бойових дій на території інших держав та воїнів - афганців. Зустріч почалася з покладання квітів на могили тих, хто відійшов у вічність... Мужні, сивочолі чоловіки , не дивлячись на негоду відвідали могили своїх бойових побратимів, щоб покласти квіти пам'яті... Особливу шану віддали Володі Висовненку, жителю села Гайворон, який повернувся з афганської війни у цинковій труні... Далі відбувся святковий концерт, організований силами працівників культури Гайворонського, Рубанського, Голінського та Дмитрівського будинків культури. Безліч теплих слів прозвучало в затишному залі на адресу наших воїнів - земляків. Шана їм і повага! Вони є прикладом для підростаючого покоління, яке , доречі, зі сцени виявляло свою повагу і захоплення цими сивочолими чоловіками... Після концерту на наших гостей очікували "бойові 100 грам". За скромним столом згадали далеку юність, бойових побратимів , пом'янули тих, кому вже не судилося топтати рясту... Честь вам і шана, дорогі наші воїни! Ваш подвиг житиме у серцях прийдешніх поколінь!