Інформаційні картки

01 Грудня, 2021 р., 09:21
Назва послуги: ДОГЛЯД ВДОМА Зміст послуги: допомога в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни, дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб, транспортних служб тощо); навчання навичкам самообслуговування; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; інформування та представництво інтересів Отримувачі послуги: особи похилого віку; діти з інвалідністю; особи з інвалідністю;  особи з тяжкими формами захворювання (у тому числі до встановлення інвалідності);  особи з психічними та поведінковими порушеннями (комбіновані порушення) Місце надання соціальної послуги: за місцем проживання отримувача соціальної послуги;  за місцем перебування отримувача соціальної послуги (вдома)