16 Серпня, 2022 р., 14:48
       Починаючи з 31 липня 2022 року на території Дмитрівської громади відбулися благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України.
26 Липня, 2022 р., 15:28
Дмитрівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиць Пушкіна, Генерала Жованика, Першотравнева, Суворова, Генерала Савченка, Ломоносова, Чапаєва, Гагаріна та Лермонтова в смт.Дмитрівка та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
21 Липня, 2022 р., 14:11
Напередодні великого християнського свята Казанської ікони Божої матері в Дмитрівській громаді відбулась приємна подія з нагоди закінчення капітальної відбудови мосту у селі Гайворон.