06 Лютого, 2023 р., 14:02
Піклуватись про когось- це поклик жіночого серця і я ціную кожного,хто стає поряд,підставляючи своє плече допомоги.
02 Лютого, 2023 р., 09:43
Рекомендації як забезпечити якісне та безпечне харчування у закладах
30 Січня, 2023 р., 10:24
В день вшанування пам'яті Героїв Крут 29 січня 2023 року Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко взяв участь у державних заходах, які відбулися біля меморіалу загиблим в боротьбі проти більшовицької росії в Крутах. Від імені Дмитрівської громади він хвилиною мовчання вшанував світлу пам'ять Героїв Крут та поклав квіти до підніжжя меморіалу. Замісник селищного голови Володимир Трепачко вшанував пам'ять майора Збройних Сил України Олександра Пащенка, в день 8 річниці з дня його загибелі в зоні АТО та поклав квіти до могили.молодого офіцера. Пам'ятаючи про своїх Героїв квіти поклали до могили Героя України Василя Прохорського, який загинув від рук бандитської влади на Майдані. Царство Небесне і вічна пам'ять загиблим, а рідним щирі співчуття.
30 Січня, 2023 р., 10:13
ЗВЕРНННЯ ДМИТІВСЬКОГО СЕЛИШНОГО ГОЛОВИ. Шановні жителі Дмитрівської громади. 29 січня Україна вшановує пам'ять загиблих Героїв в боях під Крутами, які ціною свого життя зупинили більшовицький наступ росії на Київ. На жаль, ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров'ю Героїв. То ж схилимо низько голови в скорботі та вшануємо світлу пам'ять Героїв Крут.
25 Січня, 2023 р., 09:45
Військові дії відбуваються зараз за межами нашої громади. Але загроза вибухонебезпечних предметів залишається постійною, а вміння надавати долікарську допомогу стає все більш нагальною необхідністю. Заняття з учнями і дорослими відбуваються за участі спеціалістів ЗСУ, яким ми ще раз висловлюємо свою подяку.
25 Січня, 2023 р., 09:43
У січні учні Дмитрівської громади активно долучились до участі у ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Участь у випробуваннях розглядаємо як можливість в умовах війни знайти способи виявити і розвинути здібності учнів, вміння вчителів у роботі із успішними у навчанні дітьми. Олімпіади через військовий стан проходять в особливих умовах. Серед перших учасників є Курська Анна, Юрченко Дарина, Литвиненко Анна.
24 Січня, 2023 р., 15:54
Відразу після нового року Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко розпочав робочі зустрічі з начальниками відділів селищної ради по обговоренню робочих планів на 2023 рік.. Перщими свій план подали на розгляд фінансовий відділ селищної ради
24 Січня, 2023 р., 10:34
23 січня 2023 року в черговий раз була відправлена продуктова гуманітарна допомога для одного Із військових підрозділів, який виконує бойове завдання на Сході України. Допомога організована за кошти працівників селищної ради, жителів Кропивненського старостинського округу та частково жителів селища Дмитрівка. Разом ми сила! Слава Збройним Силам України! Разом наближаємо довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!
23 Січня, 2023 р., 10:04
Шановні жителі Дмитрівської громади. 22 січня Україна відзначає День Соборності. З нагоди свята бібліотечними закладами громади підготовлені книжні виставки:" Єднаймося, бо ми того варті". У закладах освіти пройшли цікаві тематичні уроки " Україна неподільна" . Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко поклав квіти до могил учасників бойових дій, які загинули від кулі російського агресора: майора Збройних Сил України Олександра Пащенка, учасника АТО Миколи Сидоренка, солдата ЗСУ Миколи Рожка, Героя України, який загинув під час Революції Гідності Василя Прохорського та великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. В цей нелегкий час ми маємо пам'ятати, що тільки в єдності наша сила, тільки в єдності ми не переможні. Пам'ять про загиблих нагадує щоденно нам, якою ціною дістався нам сьогоднішній день мирного життя в незалежній і єдиній Україні. Схилимо низько голови в скорботній хвилині мовчання, віддаючи шану нашим мужнім захисникам, які поклали свої молоді життя за Соборну Україну. Слава Збройним Силам України! Слава Україні! Герої не вмирають! Вперед до ПЕРЕМОГИ!

18 Січня, 2023 р., 13:58
Дмитрівська селищна рада переймається долею свох захисників, особливо  земляків. Так під час бойових дій в районі міста Краматорська з 21 грудня 2022 року перестав  виходити на зв*язок житель села Кропивне, Ніжинського району, Чернігівсько області ШУЛЯК  ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, 09.11 1994 року народження, який є військовослужбовцем частин А 4438,    30-го батальйону. На даний час місце знаходження Шуляка О.М. наразі невідомо.