Дмитрівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Обґрунтування щодо закупівлі: "Ігрове та спортивне обладнання для дитячого майданчику"

Дата: 15.06.2023 14:44
Кількість переглядів: 37

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлірозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівліІгрове та спортивне обладнання для дитячого майданчику (Код за ЕЗС ДК 021:2015: 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор) (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Дмитрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: Україна, 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вулиця Незалежності , будинок 18

ідентифікаційний код замовника: 04412395

категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Ігрове та спортивне обладнання для дитячого майданчику (Код за ЕЗС ДК 021:2015: 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями, ідентифікатор закупівлі UA-2023-06-15-003982-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 254 000 грн з/без ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.  

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість, відповідно до наявної потреби замовники.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору -  по 31 липня 2023 р. 

Технічні характеристики:

                                                          

Ігрове та спортивне обладнання для дитячого майданчику (Код за ЕЗС ДК 021:2015: 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Зовнішній вигляд

Найменування

К-сть

Од.

вим.

Опис

1.

Бруси

 

1

 

Тренажер для занять на відкритому повітрі. Бруси для комплексного тренування основних груп м'язів. Для людей з різною вагою. Тренажер двосторонній, дві паралельні перекладини розташовані по обидва боки основи на різній висоті, що дає змогу віджиматися людям з різними характеристиками зростання. Перекладини закруглені, не мають гострих виступів. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов

Довжина – 1740 мм.

Висота – 1550 мм.

Ширина – 580 мм.

2.

Маятник

 

1

 

Тренажер для занять на відкритому повітрі. Надійна металева конструкція повинна дозволяти тренуватися одночасно двом людям з різною вагою. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов

Довжина – 1088 мм.

Висота – 1426 мм.

Ширина – 797 мм.

3.

Тренажер для м`язів черевного пресу

 

1

 

Тренажер для занять на відкритому повітрі. Тренажер призначений для м'язів черевного преса. Надійна металева конструкція повинна дозволяти тренуватися одночасно двом людям з різною вагою.Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов. Довжина – 1654 мм.

Висота – 585 мм.

Ширина – 1175 мм.

4.

Гімнастичний комплекс

1

 

Гімнастичний комплекс для занять на відкритому повітрі. Гімнастичний комплекс призначений для розвитку у дітей координації руху, а також для занять фізичними вправами на відкритому повітрі. Гімнастичний комплекс являє собою єдину конструкцію, яка складається з рукоходу, ліани-драбини, прямих сходів, брусів, дошки скелелаза, кілець, канату та баскетбольного щита, закріплених на дерев'яних брусах. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов, дерево покрите спеціальним захисним матеріалом, фанера.

Довжина – 4931 мм.

Висота – 2793 мм.

Ширина – 3417 мм.

5.

Ігровий комплекс з гіркою

 

1

 

Ігровий комплекс  призначений для спортивних і розважальних ігор просто неба. Дана конструкція складається із стугеньок (драбина), які мають перила, гірки виготовленої з металу, який володіє доброю міцністю і стійкістю до деформації та самої так званої «вежі», яка виконана з дерева.  Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов, дерево, фанера, пластик.

Довжина – 2953 мм.

Висота – 2899 мм.

Ширина – 1580 мм.

6.

Гойдалка-балансир великий

 

1

 

Ігровий компонент призначений для відпочинку на свіжому повітрі.. Гойдалка-балансир повинна складатися з опорної стійки та рухомої балки з сидіннями зі спинками, які здійснюють зворотно поступальні рухи. Гойдалка повинна бути виготовлена з цільної дошки, товщина дошки не повинна бути меншою 40 мм. Рухомі елементи кріплення гойдалки-балансира повинні бути виконані з використанням закритого типу підшипників. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов, фанера.

Довжина – 2171мм.

Висота – 1228 мм.

Ширина –  333 мм.

7.

Карусель з кермом

 

1

 

Карусель ігровий компонент для відпочинку просто неба. Карусель оснащена центральною стійкою з рулем та платформою, має не менше ніж три сидіння зі спинками. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов Довжина – 1798 мм.

Висота – 816 мм.

Ширина –  1579 мм.

8.

 

Гойдалка подвійна зі спинкою на ланцюгах

 

1

 

Ігровий компонент – гойдалки подвійні зі спинками на ланцюгах. Гойдалка виконана металевого каркасу на якому кріпиться елементи підвісу.

К-сть підвісів складає – 2 комплекта. Елементи підвісу є ланцюг з монтованими підшипниками у верхній частині. Наявність комплекту кріплень та інструкція з монтажу.

Матеріал: метал покритий полімерною порошковою фарбою, стійкий до впливу різних погодніх умов Довжина – 2800мм.

Висота – 1992 мм.

Ширина –  985 мм.

 

1* Будуть розглянуті інші еквівалентні варіанти обладнання, але не з гіршими характеристиками.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь