ВІДКРИТТЯ КАБІНЕТУ БЕЗПЕКИ У ДМИТРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 29.05.2023 10:53

Дбаючи про створення умов для якісного навчання в умовах російської агресії 26.05.2023 року у Дмитрівському ліцеї Дмитрівської селищної ради відбулося відкриття сучасного кабінету безпеки. На захід завітали Віктор Кравець-начальник Ніжинського РУ ГУ ДСНС у Чернігівській області разом з колегами з міста Бахмач, Ліза Саєнко-керівник Ніжинського Товариства Червоного Хреста України, представник Націанальної поліції. Вдячні гостям за увагу до нашого заходу, сприяння в організації кабінету та за подарунки. З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Валентин Бойко. Креативно попрацював над оформленням кабінету дружній колектив Дмитрівського ліцею! Творчо оформлена кожна зона безпеки. Керіникам закладів освіти громади, які були присутні на заході, буде що запозичити з досвіду роботи колег. Сподобався присутнім поетично-пісенний тематичний виступ шкільної Дружини юних рятувальників і пожежників, які напередодні отримали новий комплект спеціальної форми. На завершення гості свята ознайомились із фотовиставкою Миколи Черепа                " Дорогами в/уражень"