НОВИНИ СПОРТУ

Дата: 10.04.2023 11:13

У вербну неділю відбулися змагання з волейболу серед чоловіків Дмитрівської територіальної громади. У вітальному слові до учасників змагань заступник селищного голови Володимир Трепачко привітав з релігійним святом і наголосив, що керівництвом селищної ради приділяється велика увага спортивним заходам. Селищний голова Валентин Бойко мріє бачити громаду спортивною, в якій здоровий спосіб життя займе важливе місце, адже сильним, загартованим українцям будувати майбутнє України. Так і в змаганнях перемагають сильніше. Цього разу кубок і грамоту за перше місце отримала команда селища Дмитрівка. Друге місце вибороли волейболісти Голінського старостинського округу, третє у волейболістів Кропивненського старостинського округу. Володимир Трепачко подякував учасникам змагань і вручив переможцям нагороди.