ЮНІСЕФ надав Україні понад 700 тис. доз вакцини проти дифтерії та правця
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну понад 700 тис. доз вакцини для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигена (АДП-М), яку використовують для дітей після 6 років та дорослих.
Вакцини будуть розподілені по Україні відповідно до потреб, визначених Міністерством охорони здоров’я.
Україна отримала вакцини безоплатно як гуманітарну допомогу. Закупівля стала можливою завдяки фінансовій допомозі уряду Італії.
“Постійно наголошуємо на важливості вакцинації, а особливо у час війни. Наразі ми маємо реальну загрозу спалахів інфекційних хвороб через недостатні рівні охоплення щепленнями. Так сталось, до прикладу, у Львівській області, де були зафіксовані випадки захворювання на дифтерію. Саме тому важливо перевіряти свій вакцинальний статус та ревакцинуватись за потреби. Вдячний Дитячому фонду ООН за системну підтримку та поставки вакцини, які зараз необхідні нашим громадянам”, – заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
Дифтерійний токсин вражає серце, нервову систему та нирки, 20% хворих помирають. Іноді у горлі утворюються плівки, що утруднюють дихання.
Правцем може заразитися людина будь-якого віку - через травму, коли в рану потрапить бруд зі спорами правця. Правець вражає нервову систему і викликає судоми, а смертність від нього сягає 70%. Єдиний спосіб запобігти правцю – вакцинація.
Згідно з національним календарем щеплень, дітей вакцинують від дифтерії та правця у 2, 4, 6, 18 місяців, потім ревакцинують у 6 та 16 років. Дорослим рекомендовано ревакцинуватися кожні 10 років. Вакцинацію від дифтерії та правця діти і дорослі в Україні отримують безоплатно.
У вересні 2022 року ЮНІСЕФ доставив в Україну 70 тисяч доз вакцини від дифтерії та правця АДП для дітей з 6 років. Цю вакцину країна отримала також як гуманітарну допомогу.
Україна наразі отримує вакцини, закуплені ЮНІСЕФ за кошти донорів – Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), урядів Японії та Італії. Це вакцини від поліомієліту, дифтерії та правця, кору, краснухи, паротиту, сказу. Загалом понад 1,5 мільйона доз вакцин надходять у країну як гуманітарна допомога.
Наприкінці серпня ЮНІСЕФ також почав поставку в Україну автомобілів для транспортування вакцин в усі регіони країни. 14 із 30 машин вже доставлено в обласні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
ЮНІСЕФ разом із партнерами продовжують підтримувати Україну в реагуванні на надзвичайну гуманітарну ситуацію, створену війною: надавати лікарські засоби та медичне обладнання, навчати медичний персонал, ремонтувати бомбосховища в українських лікарнях, надавати психологічну, консультаційну та матеріальну допомогу сім’ям із дітьми, проводити навчальні та інші заходи для дітей, їхніх батьків, соціальних працівників та освітян та багато іншого.
|
Ukraine received more than 700K doses of tetanus-diphtheria vaccine from UNICEF
To survive and thrive from early childhood through to adolescence and beyond, children need to be healthy. This enables them to access education so that every child in Ukraine, irrespective of background or circumstance, has an equal chance to fulfill their potential.
To ensure children thrive and remain in good health, the United Nations Children's Fund (UNICEF) has delivered to Ukraine 700,000 doses of tetanus-diphtheria (Td) vaccine to protect children after six and adults.
The vaccine is provided as humanitarian aid, free of charge, and will be distributed across Ukraine. Procurement became possible thanks to financial support from the Italian Government.
Diphtheria toxin affects the heart, nervous system and kidneys, causing death in 1 in 5 patients. The infection can as well produce a membrane in the throat that can obstruct breathing.
People of any age can become infected with tetanus through cuts or wounds if dirt containing tetanus spores gets into a wound. Tetanus affects the nervous system and causes seizures. Mortality can be as high as 70 per cent. The only prevention of tetanus is vaccination.
According to the Ukrainian national immunisation schedule, children are vaccinated against diphtheria and tetanus at the ages of two, four, six and 18 months, revaccinated at the age of six and 16 years. It is recommended that adults are revaccinated every 10 years. Vaccination of children and adults against diphtheria and tetanus is free of charge.
In September 2022, UNICEF delivered to Ukraine 70,000 doses of diphtheria and tetanus DT vaccine to protect children from six years of age. This delivery was also provided as humanitarian aid.
Currently, Ukraine receives vaccines procured by UNICEF with donor funds from the United States Agency for International Development (USAID) and the governments of Japan and Italy. These vaccines protect against poliomyelitis, diphtheria and tetanus, measles, rubella, mumps and rabies. In total, over 1.5 million vaccine doses are being delivered to the country as humanitarian aid.
At the end of August, UNICEF also started delivering refrigerated vans for the transportation of vaccines for all regions of Ukraine. The first 14 out of 30 vehicles were handed over to the Regional Centers for Disease Control and Prevention (CDC) of the Ministry of Health of Ukraine.
UNICEF, together with partners, continues to support Ukraine in responding to the emergency humanitarian situation created by the war, including by providing medicines and medical equipment, building the capacity of health care workers, repairing bomb shelters in Ukrainian hospitals, providing assistance to families with children, and conducting educational activities for children, their parents, social workers and teachers.
ЮНІСЕФ доставив в Україну 2,3 млн доз вакцини Pfizer за підтримки США
24 жовтня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2,3 млн доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, які надав уряд США в рамках ініціативи COVAX.
Вакцину розвезуть в 23 регіони України. Зокрема, у місто Київ надійде більше 31 тисячі доз, Львівщина отримає понад 29 тисяч, Полтавщина – більше 23 тисяч, Харківська, Одеська та Київська області – близько 20 тис. доз. Таким чином, в кінці жовтня та на початку листопада в регіони надійде понад 332 тисяч вакцини.
«Дякуємо партнерам за незмінну підтримку України і вакцини для захисту українців від COVID-19. У часи коли зусилля лікарів, сили та ресурси медичної системи зосереджені на допомозі нашим захисникам на фронті, дуже важливо, щоб кожен українець отримав свій захист від COVID-19, захистивши себе від ускладнень хвороби. Залишайтеся сильними і здоровими, це складова нашої неодмінної перемоги», – зазначив Міністр охорони здоров’я Украіни Віктор Ляшко.
«Ці 2,3 млн доз протиковідної вакцини Pfizer, отримані на безоплатній основі – що на сьогодні є найбільшим вантажем вакцин, який ми безкоштовно надали Україні – є одним із напрямів допомоги з боку США, мета якої – захистити здоров'я українців напередодні зими. Після його отримання, загальна кількість вакцин, наданих від початку пандемії, складає вже 6,4 млн. доз. Цей вантаж є лише одним із прикладів непохитної рішучості американського народу підтримувати Україну та українців під час розв'язаної Росією брутальної війни. Маю додати, що я надзвичайно пишаюся тими результатами, яких наша команда USAID досягла починаючи з лютого цього року у забезпеченні нагальних гуманітарних потреб громадян України. На тривалішу перспективу, USAID також співпрацює з Україною у вдосконаленні системи охорони здоров'я та розбудові міцніших державних інституцій – а це принесе позитивні результати для багатьох поколінь українців» – Тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістофер В. Сміт.
«ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Україну, зокрема через доставку вакцин від небезпечних інфекцій. На тлі війни особливо важливо, щоб якомога більше людей були захищені від COVID-19. Якщо ви ще не вакцинувались - будь ласка, зробіть це. І не забувайте про бустер, щоб посилити захист, особливо якщо ви належите до групи ризику», – сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.
«ВООЗ продовжує підтримувати українську систему охорони здоров’я з імунізацією проти COVID-19 під час війни в різних технічних сферах, включаючи стратегічне направлення, загальнонаціональну програму розбудови потенціалу працівників охорони здоров’я та пряму оперативну допомогу в охопленні вакцинацією груп високого ризику та особливо вразливих груп серед населення. Ця нова партія вакцин проти COVID-19, завдяки ініціативі COVAX, забезпечить безперервний курс захисту українців від коронавірусу. Варто нагадати, що люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями є найбільш уразливими та повинні отримати повну вакцинацію, у тому числі ревакцинацію. Вакцини доступні в закладах охорони здоров’я та безоплатні», – Гійом Симонян, в.о. представника ВООЗ в Україні.
Вакцина призначена як для первинного курсу імунізації, так і для бустерної дози (першої та другої).
Нагадаємо, що другу бустерну дозу в Україні можуть отримати всі люди старше 18 років. Особливо важливо, щоб бустер отримали люди з груп ризику - люди поважного віку, з онкологією, серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, діабетом. Люди з ослабленою імунною системою можуть отримати до 5 доз вакцини проти COVID-19.
Ініціатива COVAХ спрямована на забезпечення справедливого та рівноправного доступу до вакцин від COVID-19 для кожної країни світу. Роботу COVAX координують Глобальний альянс з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та Коаліція з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI), а ЮНІСЕФ взаємодіє з виробниками та партнерами щодо закупівель та логістики вакцин від COVID-19. COVAX працює з організаціями громадянського суспільства, виробниками вакцин, урядами США, Великобританії, Європейського Союзу, зі Світовим банком та іншими.
Актуальну інформацію де можна зробити щеплення проти COVID-19 дивіться за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints
ЮНІСЕФ доставив в Україну 2,3 млн доз вакцини Pfizer за підтримки США
24 жовтня 2022 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2,3 млн доз мРНК-вакцини проти COVID-19 Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, які надав уряд США в рамках ініціативи COVAX.
Вакцину розвезуть в 23 регіони України. Зокрема, у місто Київ надійде більше 31 тисячі доз, Львівщина отримає понад 29 тисяч, Полтавщина – більше 23 тисяч, Харківська, Одеська та Київська області – близько 20 тис. доз. Таким чином, в кінці жовтня та на початку листопада в регіони надійде понад 332 тисяч вакцини.
«Дякуємо партнерам за незмінну підтримку України і вакцини для захисту українців від COVID-19. У часи коли зусилля лікарів, сили та ресурси медичної системи зосереджені на допомозі нашим захисникам на фронті, дуже важливо, щоб кожен українець отримав свій захист від COVID-19, захистивши себе від ускладнень хвороби. Залишайтеся сильними і здоровими, це складова нашої неодмінної перемоги», – зазначив Міністр охорони здоров’я Украіни Віктор Ляшко.
«Ці 2,3 млн доз протиковідної вакцини Pfizer, отримані на безоплатній основі – що на сьогодні є найбільшим вантажем вакцин, який ми безкоштовно надали Україні – є одним із напрямів допомоги з боку США, мета якої – захистити здоров'я українців напередодні зими. Після його отримання, загальна кількість вакцин, наданих від початку пандемії, складає вже 6,4 млн. доз. Цей вантаж є лише одним із прикладів непохитної рішучості американського народу підтримувати Україну та українців під час розв'язаної Росією брутальної війни. Маю додати, що я надзвичайно пишаюся тими результатами, яких наша команда USAID досягла починаючи з лютого цього року у забезпеченні нагальних гуманітарних потреб громадян України. На тривалішу перспективу, USAID також співпрацює з Україною у вдосконаленні системи охорони здоров'я та розбудові міцніших державних інституцій – а це принесе позитивні результати для багатьох поколінь українців» – Тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістофер В. Сміт.
«ЮНІСЕФ продовжує підтримувати Україну, зокрема через доставку вакцин від небезпечних інфекцій. На тлі війни особливо важливо, щоб якомога більше людей були захищені від COVID-19. Якщо ви ще не вакцинувались - будь ласка, зробіть це. І не забувайте про бустер, щоб посилити захист, особливо якщо ви належите до групи ризику», – сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін.
«ВООЗ продовжує підтримувати українську систему охорони здоров’я з імунізацією проти COVID-19 під час війни в різних технічних сферах, включаючи стратегічне направлення, загальнонаціональну програму розбудови потенціалу працівників охорони здоров’я та пряму оперативну допомогу в охопленні вакцинацією груп високого ризику та особливо вразливих груп серед населення. Ця нова партія вакцин проти COVID-19, завдяки ініціативі COVAX, забезпечить безперервний курс захисту українців від коронавірусу. Варто нагадати, що люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями є найбільш уразливими та повинні отримати повну вакцинацію, у тому числі ревакцинацію. Вакцини доступні в закладах охорони здоров’я та безоплатні», – Гійом Симонян, в.о. представника ВООЗ в Україні.
Вакцина призначена як для первинного курсу імунізації, так і для бустерної дози (першої та другої).
Нагадаємо, що другу бустерну дозу в Україні можуть отримати всі люди старше 18 років. Особливо важливо, щоб бустер отримали люди з груп ризику - люди поважного віку, з онкологією, серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, діабетом. Люди з ослабленою імунною системою можуть отримати до 5 доз вакцини проти COVID-19.
Ініціатива COVAХ спрямована на забезпечення справедливого та рівноправного доступу до вакцин від COVID-19 для кожної країни світу. Роботу COVAX координують Глобальний альянс з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та Коаліція з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI), а ЮНІСЕФ взаємодіє з виробниками та партнерами щодо закупівель та логістики вакцин від COVID-19. COVAX працює з організаціями громадянського суспільства, виробниками вакцин, урядами США, Великобританії, Європейського Союзу, зі Світовим банком та іншими.
Актуальну інформацію де можна зробити щеплення проти COVID-19 дивіться за посиланням https://bit.ly/vaccinationpoints
|
UNICEF delivers 2.3 million COVID-19 vaccines to Ukraine with U.S. support
The United Nations Children's Fund (UNICEF) has delivered 2.3 million doses of the mRNA Comirnaty COVID-19 vaccine to Ukraine, with the support of the U.S. Government through USAID and as part of the COVAX initiative.
The vaccines are produced by Pfizer-BioNTech, and soon will be distributed to 23 regions of Ukraine.
"We thank all our partners for the constant support provided to Ukraine and the provision of vaccines aimed to protect Ukrainians from COVID-19,” said Minister of Health in Ukraine Viktor Lyashko. “While the resources of health care systems are concentrating on the treatment of our defenders at the frontline, we kindly ask all Ukrainians to get vaccinated against COVID-19, so that they do not suffer from its complications.
Please, keep strong and healthy, as it's a part of our inevitable victory.”
“This shipment of 2.3 million Pfizer COVID-19 vaccines - our largest donation to Ukraine so far - is one way the U.S. is helping to protect the health of Ukrainians as we head into winter. That brings the total to 6.4 million doses provided since the start of the pandemic. This latest delivery is just one example of the American people’s steadfast commitment to supporting Ukraine and the Ukrainian people amid Russia’s brutal war. Let me add that I am just so proud of what members of the USAID team have accomplished since February, helping meet the urgent humanitarian needs of this country’s citizens. Looking toward the future, they are also partnering with Ukraine to improve the health system and build stronger public institutions, which will benefit Ukrainian society for generations to come.” - Christopher W. Smith, U.S. Chargé d’Affaires in Ukraine.
"UNICEF continues supporting the healthcare systems of Ukraine, including through the delivery of vaccines against dangerous infections,” said UNICEF Ukraine Representative Murat Sahin. “It is especially important now, during the war, that as many people as possible are protected from COVID-19. If you have not been vaccinated yet, please do so. And do not forget about the booster dose to strengthen protection, especially if you belong to an at-risk group.”
”WHO continues to support Ukrainian health system with COVID-19 immunization in various technical areas during the war, including strategic guidance, country-wide capacity-building program for healthcare workers, and direct operational assistance to outreach vaccination activities among high-risk and vulnerable population. This new delivery of vaccines against COVID-19, thanks to the joint COVAX initiative, is ensuring a continuous course of protection against the coronavirus for Ukrainians. It is worth to remind that the elderly and those with chronic diseases are most vulnerable and should be fully vaccinated, including with booster shots as appropriate. Vaccines are available at healthcare facilities and are free for administration”, - Guillaume Simonian, acting WHO Representative in Ukraine
Vaccines can be used for the first and booster dose.
All people over the age of 18 can receive the second booster dose (the fourth vaccination against COVID-19) in Ukraine. The booster is especially recommended for people at higher risk from COVID-19, including elderly people, people with cancer, cardiovascular diseases, bronchial asthma and diabetes. Immunocompromised people are eligible for up to 5 doses of COVID-19 vaccines.
The COVAX initiative works to guarantee fair and equitable access to COVID-19 vaccines for every country in the world. COVAX is co-led by Gavi, the Vaccine Alliance, the World Health Organization (WHO) and the Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI). UNICEF is responsible for collaborating with manufacturers, as well as procurement and logistics partners. COVAX works with civil society organisations, vaccine manufacturers, the US, United Kingdom and European Union governments, the World Bank, and others.
Find out where you can get vaccinated against COVID-19 here https://bit.ly/vaccinationpoints
|
|
UNICEF delivers 2.3 million COVID-19 vaccines to Ukraine with U.S. support
The United Nations Children's Fund (UNICEF) has delivered 2.3 million doses of the mRNA Comirnaty COVID-19 vaccine to Ukraine, with the support of the U.S. Government through USAID and as part of the COVAX initiative.
The vaccines are produced by Pfizer-BioNTech, and soon will be distributed to 23 regions of Ukraine.
"We thank all our partners for the constant support provided to Ukraine and the provision of vaccines aimed to protect Ukrainians from COVID-19,” said Minister of Health in Ukraine Viktor Lyashko. “While the resources of health care systems are concentrating on the treatment of our defenders at the frontline, we kindly ask all Ukrainians to get vaccinated against COVID-19, so that they do not suffer from its complications.
Please, keep strong and healthy, as it's a part of our inevitable victory.”
“This shipment of 2.3 million Pfizer COVID-19 vaccines - our largest donation to Ukraine so far - is one way the U.S. is helping to protect the health of Ukrainians as we head into winter. That brings the total to 6.4 million doses provided since the start of the pandemic. This latest delivery is just one example of the American people’s steadfast commitment to supporting Ukraine and the Ukrainian people amid Russia’s brutal war. Let me add that I am just so proud of what members of the USAID team have accomplished since February, helping meet the urgent humanitarian needs of this country’s citizens. Looking toward the future, they are also partnering with Ukraine to improve the health system and build stronger public institutions, which will benefit Ukrainian society for generations to come.” - Christopher W. Smith, U.S. Chargé d’Affaires in Ukraine.
"UNICEF continues supporting the healthcare systems of Ukraine, including through the delivery of vaccines against dangerous infections,” said UNICEF Ukraine Representative Murat Sahin. “It is especially important now, during the war, that as many people as possible are protected from COVID-19. If you have not been vaccinated yet, please do so. And do not forget about the booster dose to strengthen protection, especially if you belong to an at-risk group.”
”WHO continues to support Ukrainian health system with COVID-19 immunization in various technical areas during the war, including strategic guidance, country-wide capacity-building program for healthcare workers, and direct operational assistance to outreach vaccination activities among high-risk and vulnerable population. This new delivery of vaccines against COVID-19, thanks to the joint COVAX initiative, is ensuring a continuous course of protection against the coronavirus for Ukrainians. It is worth to remind that the elderly and those with chronic diseases are most vulnerable and should be fully vaccinated, including with booster shots as appropriate. Vaccines are available at healthcare facilities and are free for administration”, - Guillaume Simonian, acting WHO Representative in Ukraine
Vaccines can be used for the first and booster dose.
All people over the age of 18 can receive the second booster dose (the fourth vaccination against COVID-19) in Ukraine. The booster is especially recommended for people at higher risk from COVID-19, including elderly people, people with cancer, cardiovascular diseases, bronchial asthma and diabetes. Immunocompromised people are eligible for up to 5 doses of COVID-19 vaccines.
The COVAX initiative works to guarantee fair and equitable access to COVID-19 vaccines for every country in the world. COVAX is co-led by Gavi, the Vaccine Alliance, the World Health Organization (WHO) and the Coalition for Epidemic Preparedness Innovations (CEPI). UNICEF is responsible for collaborating with manufacturers, as well as procurement and logistics partners. COVAX works with civil society organisations, vaccine manufacturers, the US, United Kingdom and European Union governments, the World Bank, and others.
Find out where you can get vaccinated against COVID-19 here
https://bit.ly/vaccinationpoints
Пост
Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання, що вражає переважно дітей. Це одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.
Захиститися від вірусу допомагає вакцинація.
Одним із найпоширеніших запитань про вакцинацію від вітрянки є питання висипу після щеплення.
#МОЗ відповідає на питання та закликає захищати себе і дітей від цього вірусного захворювання.
Картинки: https://drive.google.com/drive/folders/1ex_X954eZr5v7NuU0Irm4Z76ghsZRVG5
Картинка
Питання: Чи можуть бути висипання реакцією на щеплення від вітряної віспи?
Картинка
Так.
Однією з поширених реакцій на щеплення від вітрянки може бути висип, що зрідка нагадує висип від вітрянки.
Інші можливі реакції на щеплення від вітрянки:
Якщо через два-три дні реакції не минулися або вас непокоїть ваше самопочуття, проконсультуйтеся з лікарем.
|
|