Рішення

ДМИТРІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

16 сесія   8-го   скликання

Рішення

“ 21“  січня   2022  року                                                                         №2

Про  внесення  змін до рішення  селищної ради

від  23  грудня  2021 року «Про бюджет Дмитрівської селищної територіальної громади  на 2022 рік»

(код бюджету 2555300000)

Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна  рада  вирішила:

Внести зміни до рішення селищної ради  від  23 грудня  2021 року «Про  бюджет Дмитрівської селищної територіальної громади  на 2022 рік»

1.1.Пункт 1  викласти в новій редакції:

доходи селищного бюджету у сумі 46 812 590,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 46 594 790,00 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 217 800,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки селищного бюджету у сумі 50 753 346,57  гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету – 48 157 546,57 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету – 2 595 800,00 гривень;

дефіцит загального  фонду  сільського бюджету у сумі – 1 541 956,57 гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку(спеціального фонду) в сумі 2 398 800,00 гривень, та джерелом покриття – спрямування вільних залишків бюджетних коштів загального фонду, що утворилися станом на 01.01.2022року в сумі  3 940 756,57 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 2 398 800,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

2. Додатки 1,2,3 ,6,7  рішення викласти в новій редакції.

3. Додатки  1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного  розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Секретар селищної ради                                                  Інна ЯРМОЛЕНКО