Дмитрівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

21 Про вартість дітодня

Дата: 09.08.2022 12:04
Кількість переглядів: 75

 

Україна

ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

 

РІШЕННЯ

( пятнадцята  сесія восьмого скликання)

 

23  грудня 2021  року

смт. Дмитрівка № 21

 

Про встановлення вартості харчування дітей

(одного дітодня) в закладах освіти

Дмитрівської селищної ради на 2022 рік

 

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», згідно з Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 (із змінами), розглянувши аналіз витрат на харчування дітей в закладах освіти Дмитрівської селищної ради, враховуючи висновок постійної комісії з питань прав людини, законності, гуманітарних питань, депутатської діяльності, етики та регламенту селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити з 01 січня 2022 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину (одного дітодня) в закладах освіти селищної ради: для учнів 1-4 класів та дітей пільгової категорії – 25 грн., для учнів, які харчуються за батьківські кошти-25 грн., для вихованців Дмитрівського ЗДО «Сонечко» (з 3-х разовим харчуванням) – 40 грн., для вихованців дошкільної групи Кропивненського НВК (з 2-х разовим харчуванням) – 28 грн, для вихованців Рубанського ЗДО «Берізка» (з 2-х разовим харчуванням) – 28 грн.
 2. Збільшити вартість харчування дітей в закладах дошкільної освіти Дмитрівської селищної ради в оздоровчий період на 10%.
 3. Встановити батьківську плату за харчування у Дмитрівському ЗДО «Сонечко» у розмірі 60% від вартості харчування однієї дитини на день та розмірі 50% від вартості харчування однієї дитини на день у Рубанському ЗДО «Берізка» та дошкільній групі Кропивненського навчально–виховного комплексу.
 4. Забезпечити харчування дітей за кошти бюджету селищної ради з розрахунку 100% вартості харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти таких пільгових категорій:
 • дітей-сиріт;
 • дітей з інвалідністю;
 • дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;
 • дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції;
 • дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків;
 • дітей громадян, мобілізованих на особливий період;
 • дітей, демобілізованих учасників бойових дій;
 • дітей з сімей, батьки яких отримали інвалідність як учасники бойових дій;
 • дітей, батьки яких отримали поранення під час проведення антитерористичної операції;
 • дітей тимчасово переселених з території проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим;
 • дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи;
 • дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • учнів 1-4 класів.
 1. Зменшити оплату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти на 50 % для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.
 2. Встановити на оздоровчий період-14 календарних днів – вартість харчування дітей на один дітодень у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей у 2022 році в розмірі 40 грн. (на загальну кількість дітей, що отримають відпочинкові послуги у пришкільних таборах).
 3. Відділу освіти Дмитрівської селищної ради організаційно забезпечити виконання пп.1-6 цього рішення.
 4. Фінансовому відділу Дмитрівської селищної ради врахувати пп.1-6 цього рішення при формуванні проєкту бюджету Дмитрівської селищної територіальної громади на 2022 рік.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань прав людини, законності, гуманітарних питань, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Селищний голова                                                                       Валентин БОЙКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь