Дмитрівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

10. мат допомога

Дата: 09.08.2022 11:37
Кількість переглядів: 61

Україна

ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

РІШЕННЯ

( п’ятнадцята сесія восьмого скликання)

23грудня 2021  року

смт. Дмитрівка        №10

 

Про Програму  соціальної підтримки учасників бойових дій,

учасників Революції Гідності та членів їх сімей на 2022рік.»

         Відповідно законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту учасників бойових дій, інвалідів війни, поранених учасників АТО/ООС, їх сімей, вшанування пам’яті загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Революції Гідності з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, членів їх сімей та керуючись п.22 ст.26  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні «, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму соціальної підтримки учасників бойових дій, учасників Революції Гідності та членів їх сімей на 2022рік.»

 ( додається).

2. Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів, передбачених у селищному бюджеті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                            Валентин БОЙКО

 

 

Затверджено

Рішенням  Дмитрівської селищної ради

Від 23.12.2021року.

«Програма соціальної підтримки учасників бойових дій, учасників Революції    Гідності та членів їх сімей на 2022рік.»

 

                                         І. Загальні положення

        Програма розроблена та покликана сприяти реалізації законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту учасників АТО, інвалідів війни, поранених учасників АТО, їх сімей, вшанування пам’яті загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Революції Гідності з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, членів їх сімей тощо. Cелищна  Програма соціальної підтримки учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх сімей на 2022р. (далі – Програма) – це комплекс заходів, які реалізовуватимуться з метою надання соціальних, медичних, психологічних та юридичних послуг громадянам, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції на сході України (далі – АТО), членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих учасників АТО, які потребують допомоги, постраждалим учасникам Революції Гідності . В умовах проведення в Україні АТО виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій АТО, членам їх сімей, а також сім’ям, члени яких загинули під час проведення АТО. На сьогоднішній день постраждалі учасники Революції Гідності, та члени їх сімей, позбавлені соціального захисту, потребують додаткової допомоги від суспільства. Реалізація заходів Програми сприятиме підтриманню належного морально психологічного стану членів сімей учасників АТО, учасників Революції Гідності забезпеченню потреб у соціальному обслуговуванні та психологічній підтримці зазначених категорій осіб.

                                               ІІ. Мета Програми

        Метою Програми є реалізація комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв’язання найважливіших проблем та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій різних форм власності, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції, членів їх сімей; створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО, учасників Революції Гідності.

                                    ІІІ. Строки та етапи виконання Програми

        Програма реалізується протягом 2022 року.

                                  ІV. Шляхи і засоби розв’язання проблеми

        Вирішення питань соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності членів їх сімей, які потребують соціальної підтримки здійснюватиметься шляхом реалізації комплексу взаємопов’язаних заходів структурними підрозділами селищної ради, громадськими та благодійними організаціями, комунальними підприємствами за рахунок бюджетів усіх рівнів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.  

                           V. Обсяги та джерела фінансування Програми

       Фінансове забезпечення виконання Програми проводиться у відповідності до законів України про Державний бюджет на відповідний рік, інших нормативно-правових актів. Видатки для виконання даної Програми здійснюються за рахунок коштів, передбачених у селищному бюджеті на відповідний рік з уточненнями.

                                   VІ. Завдання і заходи Програми

        З метою реалізації Програми визначено пріоритетні напрями та заходи, а також відповідальних за дотримання термінів їх виконання, джерела та обсяги фінансування.

                             VІІ. Очікувані результати виконання Програми

        У результаті виконання заходів Програми очікується досягнення певних зрушень у реалізації соціальної політики в місті, охоплення максимального кола учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності членів їх сімей заходами соціальної підтримки та соціальної адаптації, забезпечення соціальної і матеріальної підтримки таких осіб шляхом додержання державних соціальних гарантій і впровадження додаткових форм адресної підтримки.

 

 

Секретар селищної ради                                                             Інна ЯРМОЛЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь