3 ПОХОВАННЯ

Дата: 09.08.2022 10:54

ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

( п’ятнадцята   сесія восьмого скликання)

23  грудня 2021  року

смт. Дмитрівка        №3

Про Програму «По наданню допомоги

на поховання деяких категорій осіб

виконавцю волевиявлення померлого

або особі, яка зобов’язалася поховати

померлого, поховання померлих

безрідних та невідомих громадян на 2022рік

Заслухавши інформацію селищного голови про Програму «По наданню допомоги на поховання деяких категорій осіб  виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2022рік керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Програму «По наданню допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2022 рік» (додоється).

2. Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів, передбачених у селищному бюджеті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                           Валентин    БОЙКО

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням Дмитрівської селищної ради

від  23 грудня  2021 року

ПРОГРАМА

По наданню допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2022 рік.

ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОГРАМИ

1

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Дмитрівської  селищної ради

2

Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

- Бюджетний Кодекс України ;

- Закон України « Про місцеве самоврядування в Україні «;

- Закон України « Про поховання та похоронну справу « від 10.07.2003 року ;

- Постанова Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року № 99 « Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого;

- Перелік  вимог щодо порядку організації поховання і ритуального обслуговування, затвердженого наказом житлокомунгоспу України від 19 листопада 2003 року № 193

3

Розробник та виконавець Програми

Виконавчий комітет селищної ради .

4

Учасники Програми

Виконавчий комітет селищної ради.

5

Термін реалізації Програми

2022 рік

6

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Кошти селищного бюджету, а також інших незаборонених законом джерел

7

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

16000 грн

8

Очікуваний результат

Належне ставлення до тіла померлого громадянина

1. Мета Програми

Метою Програми є надання допомоги на поховання деяких категорій  осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого та організація поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, осіб знайдених невпізнаних трупів, у разі відсутності родичів або осіб чи установ, які можуть взяти на себе організацію поховання.

1. Завдання Програми

Основним завданням в реалізації заходів Програми ( додаються ) є надання допомоги громадянам в похованні особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, незареєстрована у центрі зайнятості, яка не має права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги, забезпечення поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, осіб, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів.

1. Фінансове забезпечення Програми

Джерелом фінансування заходів Програми є кошти загального фонду селищного бюджету, а також інших незаборонених законом джерел.

1. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням заходів Програми здійснює виконавчий комітет

Дмитрівської селищної ради та постійна комісія з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку селища.

Секретар селищної ради                                         Інна ЯРМОЛЕНКО

до Програми поховання деяких

категорій осіб, померлих безрідних

та невідомих громадян на

2022  рік

ЗАХОДИ

та фінансове забезпечення виконання завдань Програми по наданню допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2022 рік.

Перелік

заходів Програми

Загальна потреба на 2022 р, тис.грн

Виконавець програми