Дмитрівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Рішення 1-129

Дата: 09.08.2022 10:16
Кількість переглядів: 116

                                                         

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №1                                                                                                                    

Про поновлення договору

оренди земельної ділянки 

 

         Розглянувши заяву директора СТОВ «Україна» Максименко В.В. від 08.11.2021року, вих.№141 про поновлення договору оренди земельної ділянки, керуючись ст.,ст. 7, 33 Закону  України  „Про  оренду  землі”, ст. ст. 12,93,123,124,134 Земельного Кодексу  України, ст. 26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», селищна  рада  в и р і ш и л а:

 

        1.Поновити терміном на 15 років договір оренди, зареєстрований 11.03.2010 року, №041083200007 на земельну ділянку комунальної власності площею 83,2863 га, кадастровий номер 7420382500:05:000:0050 на території Голінського старостинському округу, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

        2. Встановити річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 14% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

        3. Селищному голові укласти договір оренди з СТОВ «Україна» на земельну ділянку, загальною площею 83,2863 га на території Голінського старостинського округу Дмитрівської селищної ради.

        4. Директору СТОВ «Україна» вжити заходів щодо державної реєстрації договору оренди вищезазначеної земельної ділянки для внесення відомостей в Державний реєстру речових прав на нерухоме майно.

        5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту. 

 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО     

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №2                                                                                                                    

Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Герасименко О.І.             

   Враховуючи рішення суду по справі №620/3146/21 від 04.06.2021 року за позовом Герасименко О.І., розглянувши повторно заяву  гр. Герасименко Олександра Івановича від 21.01.2021 року про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею   2,0000  га в адміністративних межах Дмитрівської селищної ради   Чернігівської області, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту вирішила:

 

    Відмовити гр. Герасименко Олександру Івановичу жителю с. Щуча Гребля вул. В. Прохорського,65,  у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га,  у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними ст.2, 6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань. Згідно графічних матеріалі заявника, матеріалів генерального плану та плану зонування території смт. Дмитрівка, зазначена земельна ділянка внесена в межі населеного пункту, та відповідно до плану зонування території передбачена під розширення селищного цвинтаря. Рішенням №17 восьмої сесії восьмого скликання від14.06.2021 року, надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації під кладовище та рішенням №191 дванадцятої сесії восьмого скликання від 8.10.2021 року землевпорядна документація затверджена. Земельна ділянка передана в постійне користування КП «Перспектива», та знаходиться на реєстрації згідно вимог чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №3                                                                                                                    

 

смт. Дмитрівка №                                        

Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Єсипенко Н.І.             

   Враховуючи рішення суду по справі №620/2956/21 від 25.06.2021 року за позовом Єсипенко Н.І., розглянувши повторно заяву  гр. Єсипенко Надії  Іванівни від 21.01.2021 року про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею   2,0000  га в адміністративних межах Дмитрівської селищної ради   Чернігівської області, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту вирішила:

 

    Відмовити гр. Єсипенко Надії Іванівні жительки с. Щуча Гребля вул. В. Прохорського,65,  у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га,  у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними ст.2, 6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань. Згідно графічних матеріалі заявника, матеріалів генерального плану та плану зонування території смт. Дмитрівка, зазначена земельна ділянка внесена в межі населеного пункту, та відповідно до плану зонування території передбачена під розширення селищного цвинтаря. Рішенням №17 восьмої сесії восьмого скликання від14.06.2021 року, надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації під кладовище та рішенням №191 дванадцятої сесії восьмого скликання від 8.10.2021 року землевпорядна документація затверджена. Земельна ділянка передана в постійне користування КП «Перспектива», та знаходиться на реєстрації згідно вимог чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №4                                        

Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Шаповаленко О.М.             

   Враховуючи рішення суду по справі №620/3477/21 від 03.06.2021 року за позовом Шаповаленко О.М., розглянувши повторно заяву  гр. Шаповаленко Олександра Михайловича від 28.01.2021 року про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею   2,0000  га в адміністративних межах Дмитрівської селищної ради   Чернігівської області, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту вирішила:

 

    Відмовити гр. Шаповаленко  Олександру Михайловичу жителю м. Чернігова вул. Рокосовського,6а,кв.32.  у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га,  у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними ст.2, 6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань. Згідно графічних матеріалі заявника, зазначена земельна ділянка зареєстрована в комунальну власність селищної ради для сінокосіння та випасання худоби, має значне заліснення та підтоплення грунтовими водами, тому на найближчій сесії селищної ради буде розглянуто питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та відведення під заліснення  на виконання Указу Президента України №228/2021 від 07.06.2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», керуючись Законом України №1423-IX від 28.04.2021року.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №5                                        

Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр. Гриценко С.О.             

   Враховуючи рішення суду по справі №620/3476/21 від 03.06.2021 року за позовом Гриценко С.О., розглянувши повторно заяву  гр. Гриценко Сергія Олексійовича від 06.02.2021 року про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею   2,0000  га в адміністративних межах Дмитрівської селищної ради   Чернігівської області, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту вирішила:

 

    Відмовити гр. Гриценко Сергію Олексійовичу жителю м. Чернігова вул. Красносільського,73а,кв.30.,  у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га,  у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними ст.2, 6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань. Згідно графічних матеріалі заявника, зазначена земельна ділянка зареєстрована в комунальну власність селищної ради для сінокосіння та випасання худоби, має значне заліснення та підтоплення грунтовими водами, тому на найближчій сесії селищної ради буде розглянуто питання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та відведення під заліснення  на виконання Указу Президента України №228/2021 від 07.06.2021 року «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів», керуючись Законом України №1423-IX від 28.04.2021року.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                           Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №6                                        

 

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Заболоття Ніжинського (Бахмацького) району Чернігівської області.

 

Відповідно до ст. 26 пункту 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 173, 174, 175, 176 Земельного кодексу України, ст. 25, 46 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Заболоття Ніжинського району Чернігівської області, селищна рада вирішила:

 

     1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж     населеного пункту села Заболоття Ніжинського  району Чернігівської області  з додатковим включенням в межі населеного пункту земель загальною площею – 18.2000 га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                    Валентин БОЙКО

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №7                                        

 

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Терешиха Ніжинського (Бахмацького) району Чернігівської області.

 

Відповідно до ст. 26 пункту 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 173, 174, 175, 176 Земельного кодексу України, ст. 25, 46 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Терешиха Ніжинського району Чернігівської області, селищна рада вирішила:

 

     1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж     населеного пункту села Терешиха Ніжинського  району Чернігівської області  з додатковим включенням в межі населеного пункту земель загальною площею – 63.0000 га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                    Валентин БОЙКО

 

                                         

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №8                                        

 

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Рубанка Ніжинського (Бахмацького) району Чернігівської області.

 

Відповідно до ст. 26 пункту 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 173, 174, 175, 176 Земельного кодексу України, ст. 25, 46 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Рубанка Ніжинського району Чернігівської області, селищна рада вирішила:

 

     1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж     населеного пункту села Рубанка Ніжинського  району Чернігівської області  з додатковим включенням в межі населеного пункту земель загальною площею – 51.4500 га.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                    Валентин БОЙКО

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №9                                                                                              

Про надання дозволу на складання

технічної документації із землеустрою щодо

інвентаризації земель комунальної власності.

     

З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель Дмитрівської селищної ради, відповідно до ст. ст. 12, 93, 122, 184 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку інвентаризації земель» від 23 травня 2012 року №513, враховуючи пропозиції постійної комісії Дмитрівської селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, селищна рада вирішила:

 

          1. Надати дозвіл Дмитрівській селищній раді на складання  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07.), кадастровий номер: 7420355600:00:002:0700, 7420355600:00:002:0701, розташованої за адресою: вул. Яблунева,34а, смт. Дмитрівка на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області 

         2. Дмитрівській селищній раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у суб'єкта господарювання, що має ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін .

           3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на затвердження сесії Дмитрівської  селищної ради, у відповідності до вимог чинного законодавства.

           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №10                                        

 

Про надання дозволу на складання

технічної документації із землеустрою щодо

інвентаризації земель комунальної власності.

     

З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель Дмитрівської селищної ради, відповідно до ст. ст. 12, 93, 122, 184 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку інвентаризації земель» від 23 травня 2012 року №513, враховуючи пропозиції постійної комісії Дмитрівської селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, селищна рада вирішила:

 

          1. Надати дозвіл Дмитрівській селищній раді на складання  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої за адресою вул. Зегребельна с. Рубанка на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області 

         2. Дмитрівській селищній раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у суб'єкта господарювання, що має ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін .

           3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на затвердження сесії Дмитрівської  селищної ради, у відповідності до вимог чинного законодавства.

           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №11                                                                                                              

Про поновлення договору

оренди на земельну ділянку

ФГ «Світагро 2012».

           

         Розглянувши клопотання від 12.10.2021р. ФГ «Світагро 2012» в особі директора  Булах Ігоря Миколайовича  керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 288 Податкового кодексу України, Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»,  ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія селищної ради вирішила

1. Поновити договір оренди ФГ «Світагро 2012» в особі директора Булах Ігоря Миколайовича та заключити додаткову угоду на земельну ділянку  загальною площею 0,0201 га (кадастровий номер 7420355600:00:002:0360) терміном на 7 років під 10% від нормативно- грошової оцінки земельної ділянки  розміщену  смт.Дмитрівка вул.Перемоги,10/3 Дмитрівської селищної  ради, Ніжинського району, Чернігівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

2. ФГ «Світагро 2012» вжити заходів щодо державної реєстрації договору оренди вищезазначеної земельної ділянки для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.                                                            

Селищний голова                                                    Валентин БОЙКО                                                                        

                                            

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        (чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №12                                        

 

Про надання дозволу на складання

технічної документації із землеустрою щодо

інвентаризації земель комунальної власності.

     

  З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель Дмитрівської селищної ради, відповідно до ст. ст. 12, 93, 122, 184 Земельного кодексу України, ст. ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку інвентаризації земель» від 23 травня 2012 року №513, враховуючи пропозиції постійної комісії Дмитрівської селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, селищна рада вирішила:

 

          1. Надати дозвіл Дмитрівській селищній раді на складання  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої за адресою вул. Свободи с. Голінка на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області 

         2. Дмитрівській селищній раді замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у суб'єкта господарювання, що має ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін .

           3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на затвердження сесії Дмитрівської  селищної ради, у відповідності до вимог чинного законодавства.

           4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                             

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №13                                                                                                                    

Про укладення

договорів оренди на невитребувані

та неуспадковані частки (паї) з ТОВ СП «Агродім.»  

 

            Розглянувши лист О.В. Рубана директора ТОВ СП «Агродім.», вих. №30/1 від 26.10.2021 року керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 288 Податкового кодексу України, Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні»,  ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія селищної ради вирішила:

1.Внести зміни до договорів оренди землі на невитребувані земельні частки (паї), змінивши орендаря з ТОВ СП «Агродім» на ТОВ СП «Агродім.».                          

2. Заключити з  ТОВ СП «Агродім.» угоди на невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 13,7013 га терміном - 20 років на території Голінського старостинського округу Дмитрівської селищної  ради, Ніжинського району, Чернігівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01).

3.Встановити розмір річної орендної плати за невитребувані, неуспадковані земельні частки (паї) загальною площею 13,7013 га, згідно додатку №1 від  нормативно- грошової оцінки земельної ділянки. 

4.Селищному голові укласти договора оренди з ТОВ СП «Агродім.» на невитребувані, неуспадковані земельні частки (паї) загальною площею 13,7013 га на території Голінського старостинського округу Дмитрівської селищної ради, Ніжинського району, Чернігівської області.

5.ТОВ СП «Агродім.» вжити заходів щодо державної реєстрації договорів оренди вищезазначених земельних ділянок для внесення відомостей в Державний реєстру речових прав на нерухоме майно.

6. Перелік невитребуваних, неуспадкованих земельних часток (паїв) є невід’ємним додатком до цього рішення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту. 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО

 

Додаток до рішення  № 1     14 сесії 8 скликання

Дмитрівської селищної ради

від 02 .12.2021 року

                                                                 

 

 

                                                                 ПЕРЕЛІК

невитребуваних, неуспадкованих земельних часток (паїв), розташованих на території Дмитрівської селищної ради, які орендує ТОВ СП «Агродім.»

 

п/а

№ паю

Площа, га

Кадастровий номер

НГО земельної ділянки

Відсоток від НГО

Сума від НГО

1

918/1

0,9456

7420382500:03:000:0238

23792,75

11

2617,20

2

29

4,2309

7420382500:04:000:0093

116308,44

13

15120,10

3

863

4,2938

7420382500:02:000:0431

118037,58

13

15344,89

4

21

4,231

7420382500:04:000:0085

116311,49

15

17446,72

 

 

 

 

Селищний голова                                                  Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                         ( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №14                                        

Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства   гр. Мурзі А.М.            

 

      Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    та враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань земельних відносин,     природокористування, планування території, будівництва, архітектури,   охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту вирішила:

     Відмовити гр. Мурза Андрію Михайловичу жителю м. Чернігова вул. Старобілоуська,61а, кв.193,  у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського  господарства площею 17,0075га, кадастровий номер: 7420355600:02:000:0282, у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними ст.2, 6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань. В доданих до заяви документах відсутня інформація про наявність та чисельність худоби заявника, яка буде випасатись на земельній ділянці , що унеможливлює розрахунок площі земельної ділянки для передачі в оренду.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

                                                    

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №15

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр.Жованику П.І.

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1500 га гр. Жованику Петру Івановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої смт.Дмитрівка вул.Зелена,62  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Жованику Петру Івановичу, земельну ділянку площею 0,1500 га  (кадастровий номер 7420355600:00:002:0685), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (02.01) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Зелена,62  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Сільський голова                                             Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №16

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Корицькій Ю.В.  

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Корицькій Юлії Василівні  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства     розташованої за межами с.Гайворон   Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Корицькій Юлії Василівні, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:08:000:1119), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Гайворон  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №17

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Сиволожському Я.С.  

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Сиволожському Ярославу Сергійовичу  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства     розташованої за межами с.Рубанка  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Сиволожському Ярославу Сергійовичу, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420387500:09:000:0657), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Рубанка  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №18

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Лут В.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Лут Вірі Михайлівні  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,3821 га для ведення особистого селянського господарства     розташованої с.Терешиха вул.Молодіжна  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Лут Вірі Михайлівні, земельну ділянку площею 0,3821 га  (кадастровий номер 7420387500:06:001:0078), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Терешиха вул.Молодіжна Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                    

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №19

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Міщан С.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Міщан Сергію Васильовичу  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства    розташованої с.Нечаїв вул.Нечаїв Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Міщан Сергію Васильовичу, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:03:001:0053), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Нечаїв вул.Нечаїв Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №20

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Міщан Г.Г.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Міщан Галині Гейзівні  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства    розташованої с.Нечаїв вул.Нечаїв Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Міщан Галині Гейзівні, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:03:001:0054), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Нечаїв вул.Нечаїв Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №21

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Заєць С.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1. Затвердити проект землеустрою гр. Заєць Сергію Віталійовичу  щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,7719 га для ведення особистого селянського господарства    розташованої за межами с.Рубанка Дмитрівської селищної ради Чернігівської області .

2. Передати у власність гр. Заєць Сергію Віталійовичу, земельну ділянку площею 0,7719 га  (кадастровий номер 7420387500:08:000:0605), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Рубанка Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                    

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №22

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Омельченку В.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр.Омельченку Віктору Васильовичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,7657га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Омельченку Віктору Васильовичу, земельну ділянку площею 1,7657 га  (кадастровий номер 7420387500:07:000:0856), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №23

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Яценку А.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр.Яценку Андрію Олексійовичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,8104га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Яценку Андрію Олексійовичу, земельну ділянку площею 0,8104 га  (кадастровий номер 7420355600:04:000:0519), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                  

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №24

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Семиліт Д.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр.Семиліт Діані Олександрівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Голінка  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Семиліт Діані Олександрівні, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382500:05:000:0467), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Голінка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №25

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Киричок Л.П.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр.Киричок Лідії Павлівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,4167га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул.Шевченка,81  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Киричок Лідії Павлівні, земельну ділянку площею 0,4167га  (кадастровий номер 7420355600:00:001:0603), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Шевченка,81 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №26

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Жовтун С.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Жовтун Світлані Олександрівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,4049 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Щуча Гребля  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Жовтун Світлані Олександрівні, земельну ділянку площею 1,4049 га  (кадастровий номер 7420355600:03:000:0796), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Щуча Гребля Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №27

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Панасейку С.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Панасейку Сергію Олексійовичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,0584 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Рубанка  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Панасейку Сергію Олексійовичу, земельну ділянку площею 1,0584 га  (кадастровий номер 7420387500:08:000:0620), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами  с.Рубанка  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №28

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Лісній Г.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Лісній Галині Вікторівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,7000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул. Суворова  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Лісній Галині Вікторівні, земельну ділянку площею 0,7000 га  (кадастровий номер 7420355600:00:001:0600), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої розташованої смт.Дмитрівка вул. Суворова Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №29

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Сидоренко В.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Сидоренко Вікторії Вікторівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Гайворон  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Сидоренко Вікторії Вікторівні, земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:07:000:0717), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої розташованої за межами с.Гайворон Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №30

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Менабде Ж.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Менабде Жанні Маміївні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Гайворон  Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Менабде Жанні Маміївні , земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:07:000:0716), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої розташованої за межами с.Гайворон Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №31

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Гончаренко Н.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Гончаренко Надії Миколаївні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,8493 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Гайворон  вул.Перемоги Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Гончаренко Надії Миколаївні, земельну ділянку площею 0,8493 га  (кадастровий номер 7420382000:01:003:0083), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої розташованої с.Гайворон вул.Перемоги Дмитрівської селищної ради Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №32

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Гапоненко Г.О.

 

   Розглянувши заяву гр. Гапоненко Ганни Олексіївни   зареєстрована за адресою: вул..Незалежності,76а  с.Голінка Ніжинський район Чернігівська   область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,7243 га (пай №256), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.10.2021 року № НВ-2309792222021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Гапоненко Ганні Олексіївні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Гапоненко Ганні Олексіївні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,7243га (пай № 256), кадастровий номер 7420382500:03:000:0936, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Гапоненко Г.О. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.10.2021 р. за №  НВ- 2309792222021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №33

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Привезенцеву С.В.

 

   Розглянувши заяву гр. Привезенцева Сергія Віталійовича   зареєстрований за адресою: вул. Будівельників,28/29 м.Конотоп Сумська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5664 га (пай №47), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.10.2021 року № НВ-6316103462021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Привезенцеву Сергію Віталійовичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Привезенцеву Сергію Віталійовичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5664га (пай № 47), кадастровий номер 7420382500:03:000:0932, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Привезенцева С.В. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.10.2021 р. за №  НВ- 6316103462021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №34

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Гришко Л.В.

 

   Розглянувши заяву гр. Гришко Лідії Василівни   зареєстрована за адресою: вул.Партизанська,10 м.Бахмач Ніжинський район Чернігівська  область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446 га (пай №481), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 28.09.2021 року № НВ-3223954712021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Гришко Лідії Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Гришко Лідії Василівні безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 481), кадастровий номер 7420382500:04:000:1060, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Гришко Л.В. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 28.09.2021 р. за №  НВ- 3223954712021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №35

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Горовій К.П.

 

   Розглянувши заяву гр. Горової Клавдії Пилипівни   зареєстрована за адресою: вул..Сумовиця с.Голінка Ніжинський район Чернігівська  область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446 га (пай №453), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.09.2021 року № НВ-1216715512021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Горовій Клавдії Пилипівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Горовій Клавдії Пилипівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 453), кадастровий номер 7420382500:03:000:0931, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Горової К.П. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.09.2021 р. за №  НВ- 1216715512021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №36

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Григор»євій К.К.

 

   Розглянувши заяву гр. Григор»євої Катерини Костянтинівни   зареєстрована за адресою: вул.Новоселівська,23 м.Конотоп Сумська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5447 га (пай №456), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.10.2021 року № НВ-1816351682021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Григор»євій Катерині Костянтинівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Григор»євій Катерині Костянтинівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5447га (пай № 456), кадастровий номер 7420382500:04:000:1061, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Григор»євої К.К. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 05.10.2021 р. за №  НВ- 1816351682021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №37

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Ріпі І.І.

 

   Розглянувши заяву гр. Ріпи Івана Івановича   зареєстрований за адресою: вул.Козацька,125 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446га (пай №594), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.10.2021 року № НВ-6814798802021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Ріпі Івану Івановичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Ріпі Івану Івановичу безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 594), кадастровий номер 7420382500:04:000:1062, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Ріпі І.І. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 13.10.2021 р. за №  НВ- 6814798802021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №38

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Рєпі Л.М.

 

   Розглянувши заяву гр. Рєпи Лідії Миколаївни   зареєстрований за адресою: вул.Вишнева с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5447га (пай №491), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.09.2021 року № НВ-4812175152021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Рєпі Лідії Миколаївні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Рєпі Лідії Миколаївні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5447га (пай № 491), кадастровий номер 7420382500:04:000:1057, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Рєпи Л.М. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.09.2021 р. за №  НВ- 4812175152021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №39

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Шевченку В.С.

 

   Розглянувши заяву гр. Шевченка Володимира Сергійовича   зареєстрований за адресою: вул.Незалежності,109 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446га (пай №605), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 року № НВ-1216703432021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Шевченку Володимиру Сергійовичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Шевченку Володимиру Сергійовичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 605), кадастровий номер 7420382500:04:000:1056, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Шевченка В.С. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 р. за №  НВ- 1216703432021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №40

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Парафійнику В.В.

 

   Розглянувши заяву гр. Парафійника Валерія Васильовича   зареєстрований за адресою: вул.Незалежності,28 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446га (пай №894), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 року № НВ-3223919302021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Парафійнику Валерію Васильовичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Парафійнику Валерію Васильовичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 894), кадастровий номер 7420382500:03:000:0930, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Парафійника В.В. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 р. за №  НВ- 3223919302021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №41

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Гудимі Н.С.

 

   Розглянувши заяву гр. Гудими Надії Степанівни   зареєстрована за адресою: вул.Лівий Гай,36 с.Григорівка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446га (пай №473), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 року № НВ-1216694312021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Гудимі Надії Степанівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Гудимі Надії Степанівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 473), кадастровий номер 7420382500:03:000:0930, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Гудими Н.С. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.09.2021 р. за №  НВ- 1216694312021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №42

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Лук»яненку В.І.

 

   Розглянувши заяву гр. Лук»яненка Василя Івановича   зареєстрований за адресою: вул.Незалежності,76а с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446га (пай №446), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.09.2021 року № НВ-5919060812021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Лук»яненку Василю Івановичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Лук»яненку Василю Івановичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 446), кадастровий номер 7420382500:03:000:0920, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Лук»яненка В.І. від 28.10.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 11.09.2021 р. за №  НВ- 591906082021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №43

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Проценку А.М.

                                                                                    

   Розглянувши заяву гр. Проценка Анатолія Михайловича   зареєстрований за адресою: вул.Незалежності,41в с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-1,1800 га (пай №71), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 07.10.2021 року № НВ-5610128412021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Проценку Анатолію Михайловичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Проценку Анатолію Михайловичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 1,1800га (пай № 71), кадастровий номер 7420382500:03:000:0934, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Проценка А.М. від 01.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 07.10.2021 р. за №  НВ- 5610128412021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №44

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Захлюпаному А.С.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Захлюпаному Андрію Сергійовичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,4311 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Захлюпаному Андрію Сергійовичу, земельну ділянку площею 1,4311 га  (кадастровий номер 7420387500:10:000:0340), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №45

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Ярмошенка Ю.Г.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Ярмошенку Юрію Григоровичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,1085 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Ярмошенку Юрію Григоровичу,   земельну ділянку площею 1,1085 га  (кадастровий номер 7420384000:02:000:0556), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №46

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Турчин Р.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Турчин Руслані Миколаївні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,6734 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Кропивне вул.Зелена  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Турчин Руслані Миколаївні,   земельну ділянку площею 1,6734 га  (кадастровий номер 7420384000:01:001:0320), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Кропивне вул.Зелена Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №47

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Горбань В.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Горбань Валентині Василівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,6698 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул.Перемоги,94  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Горбань Валентині Василівні,   земельну ділянку площею 0,6698 га  (кадастровий номер 7420355600:00:002:0678), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Перемоги,94 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №48

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Рябусі М.І.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Рябусі Миколі Івановичу   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,3500 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Рубанка  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Рябусі Миколі Івановичу,   земельну ділянку площею 1,3500 га  (кадастровий номер 7420387500:08:000:0621), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Рубанка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №49

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Пилипенко В.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Пилипенко Валентині Володимирівні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2995 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул.Садова,77  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Пилипенко Валентині Володимирівні,   земельну ділянку площею 0,2995 га  (кадастровий номер 7420355600:00:001:0604), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Садова,77 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №50

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Сиволожській О.А.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Сиволожській Олені Андріївні   щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,1772 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Рубанка вул.Дубини  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Сиволожській Олені Андріївні,   земельну ділянку площею 1,1772 га  (кадастровий номер 7420387500:01:001:0186), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Рубанка вул.Дубини Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №51

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Сиволожському М.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Сиволожському Миколі Миколайовичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,7000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Рубанка 3 пров.Загребельний  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Сиволожському Миколі Миколайовичу,   земельну ділянку площею 0,7000га  (кадастровий номер 7420387500:01:002:0054), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Рубанка 3 пров. Загребельний  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №52

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Прохоренко В.А.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Прохоренко Вірі Андріївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,5617 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Терешиха, вул.Молодіжна  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Прохоренко Вірі Андріївні,   земельну ділянку площею 0,5617 га  (кадастровий номер 7420387500:06:001:0080), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Терешиха, вул.Молодіжна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №53

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Люлько С.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Люлько Світлані Володимирівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,9916 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами смт. Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Люлько Світлані Володимирівні,   земельну ділянку площею 0,9916 га  (кадастровий номер 7420355600:02:000:0385), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами смт. Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №54

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Мурзи М.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Мурзі Марії Олександрівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,1000 га для індивідуального садівництва   розташованої смт. Дмитрівка вул.Перемоги,93 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Мурзі Марії Олександрівні, земельну ділянку площею 0,1000 га  (кадастровий номер 7420355600:00:002:0703), для індивідуального садівництва   за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт. Дмитрівка вул.Перемоги,93 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №55

Про затвердження технічної документації                                                         із землеустрою щодо встановлення меж земельної                                ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яцеленко Н.В.

    

    Розглянувши, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою гр. Яцеленко Наталії Володимирівні щодо щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у власність загальною площею 0,6424 га для ведення особистого селянського господарства розташованої с.Кропивне вул.Зелена Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Яцеленко Наталії Володимирівні, земельну ділянку площею 0,6424 га  (кадастровий номер 7420384000:01:001:0287), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Кропивне вул.Зелена Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №56

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Гапоненку М.Г.

                                                                                    

   Розглянувши заяву гр. Гапоненка Миколи Григоровича   зареєстрований за адресою: вул.Козацька,125 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446 га (пай №599), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.10.2021 року № НВ-3224217162021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Гапоненку Миколі Григоровичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Гапоненку Миколі Григоровичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 599), кадастровий номер 7420382500:04:000:1063, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Гапоненка М.Г. від 04.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.10.2021 р. за №  НВ- 5610128412021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №57

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Вернигорі М.П.

                                                                                    

   Розглянувши заяву гр. Вернигори Миколи Павловича   зареєстрований за адресою: вул.Шевченка,29 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5446 га (пай №433), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.10.2021 року № НВ-6814893172021,для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Вернигорі Миколі Павловичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Вернигорі Миколі Павловичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5446га (пай № 433), кадастровий номер 7420382500:03:000:0938, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава:

-заява гр. Вернигори М.П. від 04.11.2021 року,

-витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 27.10.2021 р. за №  НВ- 6814893172021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №58

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Дейнеко Л.С.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Дейнеко Людмилі Сергіївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Терешиха вул.Сонячна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Дейнеко Людмилі Сергіївні,   земельну ділянку площею 1,0000 га  (кадастровий номер 7420387500:06:001:0079), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Терешиха вул.Сонячна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №59

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Кіреєвій Н.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Кіреєвій Ніні Василівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Рубанка 1 пров. Загребельний  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Кіреєвій Ніні Василівні,   земельну ділянку площею 1,0000 га  (кадастровий номер 7420387500:01:002:0055), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Рубанка 1 пров. Загребельний Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №60

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Омельченку О.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Омельченку Олександру Олександровичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,7410 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Терешиха вул.Сонячна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Омельченку Олександру Олександровичу,   земельну ділянку площею 0,7410га (кадастровий номер 7420387500:06:001:0081), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Терешиха вул.Сонячна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №61

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Воробйовій Л.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Воробйовій Людмилі Миколаївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Воробйовій Людмилі Миколаївні,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:07:000:0714), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №62

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Мужайло Я.С.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Мужайло Яні Сергіївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Голінка вул.Гайова Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Мужайло Яні Сергіївні,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382500:01:005:0097), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Голінка вул.Гайова Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №63

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Марченку В.Г.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Марченку Василю Григоровичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Голінка вул.Конотопський шлях Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Марченку Василю Григоровичу,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382500:01:002:0128), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Голінка вул.Конотопський шлях Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №64

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Рибалку М.І.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Рибалку Миколі Івановичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,0497 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Рибалку Миколі Івановичу,   земельну ділянку площею 1,0497 га  (кадастровий номер 7420382500:08:000:1125), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №65

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Тузовій Я.М.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Тузовій Яні Миколаївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,8006 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Тузовій Яні Миколаївні,   земельну ділянку площею 1,8006 га  (кадастровий номер 7420384000:02:000:0580), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №66

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Сидоренко Ж.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Сидоренко Жанні Валентинівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Сидоренко Жанні Валентинівні,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:08:000:1127), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №67

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Пономар О.А.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Пономар Олександру Андрійовичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Пономар Олександру Андрійовичу,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420382000:08:000:1124), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої на території Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №68

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Крапивній Г.К.

 

   Розглянувши заяву гр. Крапивної Ганни Кузьмівни   зареєстрований за адресою: вул.Набережна,12 с.Кропивне Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею рілля-3,7645га (пай №52), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 08.11.2021 року № НВ-7422264102021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Крапив»янське», розташованих на території Кропивненського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Крапивній Ганні Кузьмівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Крапив»янське», розташованих на території  Кропивненського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Крапивній Ганні Кузьмівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), рілля-3,7645га (пай №52), кадастровий номер 7420384000:02:000:0474, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Крапив»янське», розташованих на території Кропивненського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Крапивної Г.К. від 08.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 08.11.2021 р. за №  НВ- 7422264102021.

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №69

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Чуприні І.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Чуприні Ігорю Васильовичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0849 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   розташованої смт.Дмитрівка вул. Ломоносова,18 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Чуприні Ігорю Васильовичу,   земельну ділянку площею 0,0849 га  (кадастровий номер 7420355600:00:002:0706), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул. Ломоносова,18 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                    

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №70

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Прохоренко В.А.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Прохоренко Вірі Андріївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   розташованої с.Терешиха вул.Молодіжна,46 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Прохоренко Вірі Андріївні,   земельну ділянку площею 0,2500 га  (кадастровий номер 7420387500:06:001:0082), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Терешиха вул.Молодіжна,46 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №71

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Моісеєнко Т.С.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Моісеєнко Тетяні Сергіївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,4027 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Щуча Гребля вул.Василя Прохорського Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Моісеєнко Тетяні Сергіївні,   земельну ділянку площею 0,4027 га  (кадастровий номер 7420355600:01:001:0103), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Щуча Гребля вул.Василя Прохорського Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №72

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Примак Ж.Є.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Примак Жанні Євгеніївні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,5000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул.Садова,2 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Примак Жанні Євгеніївні,   земельну ділянку площею 0,5000 га  (кадастровий номер 7420355600:00:001:0605), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Садова,2 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №73

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Жованик В.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Жованик Вікторії Вікторівни щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,8000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Голінка вул.Конотопський шлях Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Жованик Вікторії Вікторівни,   земельну ділянку площею 0,8000 га  (кадастровий номер 7420382500:01:002:0131), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Голінка вул.Конотопський шлях Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №74

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Ярмоленку В.К.

 

   Розглянувши заяву гр. Ярмоленка Василя Костянтиновича   зареєстрований за адресою: вул.Незалежності,112 с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5453га (пай №870), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.11.2021 року № НВ-3513512992021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Ярмоленку Василю Костянтиновичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Ярмоленку Василю Костянтиновичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5453га (пай № 870), кадастровий номер 7420382500:04:000:1065, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Ярмоленка В.К. від 10.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.11.2021 р. за №  НВ- 3513512992021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №75

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Лук»яненко К.О.

 

   Розглянувши заяву гр. Лук»яненко Клавдії Олександрівни   зареєстрована за адресою: вул.Садова с.Голінка Ніжинський район Чернігівська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5445га (пай №449, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.10.2021 року № НВ-1816451172021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Лук»яненко Клавдії Олександрівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Лук»яненко Клавдії Олександрівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5445га (пай № 449), кадастровий номер 7420382500:03:000:0937, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Лук»яненко К.О. від 10.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 23.10.2021 р. за №  НВ- 1816451172021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №76

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Поповій В.М.

 

   Розглянувши заяву гр. Попової Вікторії Михайлівни   зареєстрована за адресою: вул.Могилевська,11 с.Дептівка Конотопський район Сумська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5451га (пай №861, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 29.10.2021 року № НВ-5610230592021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Поповій Вікторії Михайлівні   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Поповій Вікторії Михайлівні   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5451га (пай № 861), кадастровий номер 7420382500:04:000:1064, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Попової В.М. від 10.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 29.10.2021 р. за №  НВ- 5610230592021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №77

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Штахурі М.А.

 

   Розглянувши заяву гр. Штахури Миколи Андрійовича   зареєстрований за адресою: вул.Милославська,5б кВ.75 м.Київ Київська область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,5584га (пай №878), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 11.10.2021 року № НВ-3224075082021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Штахурі Миколі Андрійовичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Штахурі Миколі Андрійовичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,5584га (пай № 878), кадастровий номер 7420382500:03:000:0935, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Штахури М.А. від 11.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 11.10.2021 р. за №  НВ- 3224075082021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №78

Про погодження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва гр. Ріпі Г.П.

 

   Розглянувши заяву гр.Ріпи Григорія Петровича   зареєстрований за адресою: вул.Сумовиця,57 Ніжинський район Чернігівська  область, про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання безоплатно у власність земельну ділянку площею сіножать-0,6244га (пай №296), витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 06.10.2021 року № НВ-1216777342021,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу, та керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власниками земельних часток (паїв)», нормами ст. ст. 17, 116, 118, 123, 186-1 «Земельного кодексу України», законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», ст. ст. 26, 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1.Погодити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, в розмірі земельної частки (паю), в натурі                             (на місцевості), гр. Ріпі Григорію Петровичу   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території  Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  2.Надати гр. Ріпі Григорію Петровичу   безоплатно у власність земельну ділянку, в розмірі земельної частки (паю), сіножать- 0,6244га (пай № 296), кадастровий номер 7420382500:03:000:0933, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Україна», розташованих на території Голінського старостинського округу Ніжинського району Чернігівської області.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

 

Підстава: заява гр. Ріпи Г.П. від 11.11.2021 року, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 06.10.2021 р. за №  НВ- 1216777342021.

 

 

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

 

                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №79

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Стефанешиній О.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Стефанешиній Оксані Володимирівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Стефанешиній Оксані Володимирівні,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420355600:02:000:0382), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №80

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості) та надання

безоплатно у власність земельної ділянки гр. Рябченко Є.Л.

  Розглянувши технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Рябченко Євдокії Луківні та відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   розташованої с.Заболоття пров.Заболотний,3 Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Рябченко Євдокії Луківні,   земельну ділянку площею 0,2500 га  (кадастровий номер 7420387500:02:001:0023), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Заболоття пров.Заболотний,3  Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.                                                                     Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №81

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Манченку О.Л.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Манченку Олександру Ладимовичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,8986 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Манченку Олександру Ладимовичу,   земельну ділянку площею 1,8986 га  (кадастровий номер 7420355600:03:000:0737), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №82

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Манченко З.В.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Манченко Зінаїді Володимирівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої смт.Дмитрівка вул.Пушкіна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Манченко Зінаїді Володимирівні,   земельну ділянку площею 0,2000 га  (кадастровий номер 7420355600:00:002:0705), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої смт.Дмитрівка вул.Пушкіна Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №83

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Манченку І.О.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Манченку Іоанну Олександровичу щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої с.Кропивне вул.Щорса Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Манченку Іоанну Олександровичу,   земельну ділянку площею 2,0000 га  (кадастровий номер 7420384000:01:002:0227), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої с.Кропивне вул.Щорса Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

                                                 РІШЕННЯ

                        ( чотирнадцята  сесія восьмого скликання)

 02 грудня 2021  року

смт. Дмитрівка №84

Про затвердження проекту 

землеустрою та передачу у

власність земельної ділянки гр. Афанасьєвій О.І.

      Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, відповідно до вимог статей 12, 81, 116, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України селищна рада ВИРIШИЛА, –

1.Затвердити проект землеустрою гр. Афанасьєвій Олекандрі Ігорівні щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 1,8223 га для ведення особистого селянського господарства   розташованої за межами с.Голінка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

2. Передати у власність гр. Афанасьєвій Олекандрі Ігорівні,   земельну ділянку площею 1,8223 га  (кадастровий номер 7420382500:02:000:0507), для ведення особистого селянського господарства (01.03.) за рахунок земель комунальної власності, розташованої за межами с.Голінка Дмитрівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області.

3. Приступати до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4. Власнику земельної ділянки забезпечити виконання обов’язків та способів добросусідства відповідно до вимог статей 91 та 103 Земельного кодексу України.

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, благоустрою та комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

 

Селищний голова                                       Валентин БОЙКО

 

                                                   

                                                           Україна

                             ДМИТРІВСЬКА СЕЛИЩНА   РАДА <