ПРО ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ.

Дата: 19.05.2022 15:16

19 травня 2022 року під головуванням селищного голови Валентина Бойка відбулося пленарне засідіння позачергової сесії восьмого скликання  Дмитрівської селищної ради. Депутати розглянули слідуючу повістку денну:

1. Про  внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року "Про бюджет Дмитрівської селищної територіальної громади на 2022 рік".

2.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року"Про Програму  соціальної підтримки учасників бойових дій, учасників  революції Гідності та членів їх сімей на 2022 рік".

3.Про затвердження тарифів на послуги трактора МТЗ-80, по КП "Орентир".

4.Про надання матеріальної допомоги.

5.Про визначення переліку товарів, робіт та послуг, публічні закупівлі яких здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель в умовах воєнного стану.

6. Про діяльність УПЦ (московського патріархату) на території громади.

Під час сесії жваво обговорювалося питання перейменування вулиць. Його потрібно публічно обговорити з жителями населених пунктів і винести на пленарне засідання  наступної сесії.