Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує бажаючих на військову службу за контрактом до Збройних Сил України!

Дата: 31.01.2022 14:21

Військова служба за контрактом сьогодні - це гідна професія, стабільне грошове забезпечення та повний соціальний пакет.

Бажаючі підписати контракт, самостійно вибирають військову частину, де саме бажають проходити службу в подальшому.

Фахівці з відділення рекрутингу 2-го відділу Ніжинського РТЦК та СП допоможуть підібрати військову частину та посаду, нададуть вичерпну інформацію про особливості проходження служби в тій чи іншій військовій частині Збройних Сил України.

Варто нагадати, що підписуючи контракт зі Збройними Силами України, за вами зберігається ваше попереднє місце роботи та середній заробіток на весь період проходження військової служби!

- стабільне грошове забезпечення;

- щорічна матеріальна допомога на оздоровлення;

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

- одноразова грошова виплата від 19 144 грн. під час підписання першого контракту;

-виплачується компенсація за піднайом житла для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом ;

- доплата за проходження військової служби в зоні ООС.

- повний соціальний пакет та гарантії соціального захисту.

Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати, звернувшись за адресою:

м.Бахмач, вул.Шевченка,38. тел. (04635) 2-17-78