Привітання з Водохрещем!

Дата: 19.01.2022 09:14

Шановні жителі нашої громади!

У це світле православне свято Хрещення Христового хочеться побажати вам якомога більше радісних моментів, успіху, процвітання і благополуччя. Нехай водохресна вода, змиваючи всі негаразди, наповнить вас бадьорістю і здоров’ям.  В цей особливий, наповнений святістю день, мені б хотілося побажати вам гармонії, душевного умиротворення і спокою. Нехай небеса оберігають ваші  душі, а ангели бережуть ваш дім від зла і бід. З Хрещенням Господнім, не втрачайте віри в гарне, і вона неодмінно допоможе вам у важку хвилину. Нехай мир запанує на нашій українській землі ! Зі святом!

З повагою Дмитрівський селищний голова Валентин БОЙКО!