Вітаємо Бібліотекарів!

Дата: 30.09.2021 12:20

Сьогодні святкують своє професійне свято наші шановні бібліотекарі. Люди , які живуть у чарівному світі книг і долучають до нього усіх охочих. Наша громада налічує п'ять бібліотек. Працюють у них справжні професіонали, знавці своєї справи! Голінську бібліотеку очолює Боклаг Петро Петрович, Гайворонську - Карпенко Людмила Миколаївна, В Рубанській бібліотеці чаклує Заєць Катерина Володимирівна, у Кропивненській - Лижаченко Ніна Павлівна, а в Дмитрівській селищній бібліотеці працюють одразу три книжкові феї - Касяненко Юлія Олексіївна, Киричок Людмила Іванівна та Пальчиківська Ольга Григорівна. Ці чудові люди бережуть для нас усі знання світу і щомиті готові поділитися ними. Дякуємо вам, наші дорогі бібліотекарі! За вашу кропітку роботу, за небайдужість , людяність , уміння знайти ниточку зацікавленості у кожному читачеві. Вітаємо вас щиро зі святом і хочемо побажати достатку у ваших сім'ях, мирного неба, міцного здоров'я, вдячних читачів і здійснення всіх ваших мрій. Нехай ваша титанічна праця буде гідно оцінена! Пам'ятайте, що ми шануємо вас, цінуємо ваш нелегкий труд та вдячні за турботу і увагу! З днем бібліотекаря, шановні!