27 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС !

Дата: 28.04.2021 14:33

27 квітня 2021 року  відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Дмитрівській селищній раді. Заслухавши голову постійно діючої комісії Володимира Трепачко , який надав інформацію щодо алгоритму спільних дій під час Пасхальних богослужінь , комісія вирішила :

-  Встановити обмеження на перебування у храмах під час здійснення богослужінь за участю не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі та дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 м;

-  Перебування всіх громадян у храмі та біля храму в засобах індивідуального захисту;

-  Проведення освячення великодніх кошиків на території храму з дотриманням карантинних вимог;

-  Провітрювання приміщення під час богослужінь.

Просимо всіх вірян з розумінням віднестись до даних обмежень та дотримуватися карантинних вимог під час освячення Великодніх кошиків.  Всіх жителів нашої громади вітаємо з прийдешнім святом Воскресіння Христового!